2. Verfahren
Verfahren
Titel: NEN 3140, 2484 & 365 keuringen
Beschreibung: De aanleiding voor deze aanbesteding is de behoefte van Opdrachtgever om een betrouwbare en professionele Opdrachtnemer te vinden voor het uitvoeren van de NEN 3140, 2484 en 365 keuringen. Middels deze aanbesteding wil Opdrachtgever een Raamovereenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer die voldoet aan de technische en wettelijke eisen van de NEN-keuringen én flexibel kan inspelen op de verschillende locaties en behoeften van de NVWA. € 300.000,-
Interne Kennung: 202511008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung, 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De voorgenomen initiële looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt 2 jaar met een éénzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen optie tot verlenging van tweemaal maximaal 12 maanden. De totale maximale duur van de Raamovereenkomst, inclusief de verlengingstermijn, bedraagt hiermee 4 jaar.