2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De gemeente heeft behoefte aan een tijdelijke en flexibele oplossing voor de levering en het beheer van kantoor- en thuiswerkmeubilair. Wij zijn in afwachting van de verdere ontwikkeling van het nieuwe werkplekconcept. Deze tussenoplossing moet voorzien in de mogelijkheid om kantoor- en thuiswerkmeubilair te leveren, op te halen en indien noodzakelijk tijdelijk op te slaan. Daarnaast ook onderhoud en reparaties uit te voeren. De exacte omvang van de opdracht is gedurende de looptijd afhankelijk van de behoefte van de gemeente en kan variëren. Op basis van de huidige situatie en verwachte personele bewegingen schat de gemeente de volgende behoefte gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst. In het eerste jaar is er redelijk wat aanschaf nodig. Geschat wordt dat er ongeveer 350 bureaustoelen en 50 bureaus vervangen moeten worden. Er wordt geen onderhoud verwacht. In het tweede jaar wordt geschat dat er ongeveer 10 bureaustoelen en 10 bureaus vervangen moeten worden. Ook staat het onderhoud van het huidige meubilair weer op de planning. In het derde jaar wordt er een minimale vervanging verwacht. In het vierde jaar wordt er een minimale vervanging verwacht. Ook staat het onderhoud van al het meubilair op de planning, zowel het huidige meubilair van overige leveranciers als het nieuw aangeschaft meubilair tijdens de overeenkomst van dit contract. Thuiswerkmeubilair: Het thuiswerkmeubilair wordt jaarlijks geschat op een aanschaf van 20 bureaustoelen en 20 bureaus. Deze aantallen kunnen in de verlengingsjaren afwijken afhankelijk van de voortgang van het nieuwe werkplekconcept, beleidskeuzes en organisatieontwikkelingen. De genoemde aantallen zijn een indicatie en kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: EU/2025.032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente heeft behoefte aan een tijdelijke en flexibele oplossing voor de levering en het beheer van kantoor- en thuiswerkmeubilair. Wij zijn in afwachting van de verdere ontwikkeling van het nieuwe werkplekconcept. Deze tussenoplossing moet voorzien in de mogelijkheid om kantoor- en thuiswerkmeubilair te leveren, op te halen en indien noodzakelijk tijdelijk op te slaan. Daarnaast ook onderhoud en reparaties uit te voeren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: EU/2025.032
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: .