546947-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Gebäudereinigung – Upratovanie, čistenie a dezinfekcia priestorov ŽSR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upratovanie, čistenie a dezinfekcia priestorov ŽSR
Beschreibung: • paušálne upratovacie, čistiace a dezinfekčné činnosti v rozsahu a periodicite uvedených v štandardoch upratovania obstarávateľom • nepaušálne upratovacie, čistiace a dezinfekčné činnosti v rozsahu a termínoch uvedených v písomnej objednávke vystavenej obstarávateľom. • prevádzkovanie WC pre cestujúcu verejnosť vrátane výberu poplatku za použitie WC v mene obstarávateľa prostredníctvom pokladnice eKasa zverenej obstarávateľom a s tým súvisiacej evidencie tržieb podľa osobitného predpisu, • zabezpečenie trvalej prítomnosti zamestnanca Poskytovateľa v objekte, v ktorom bude vykonávať upratovacie činnosti, • zabezpečenie vstupných rohoží a ich čistoty,
Interne Kennung: 04/S/2026/NL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90910000 Reinigungsdienste, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Obstarávateľ si vyhradzuje právo uzavrieť opciu na predĺženie doby plnenia o ďalších 24 mesiacov. Predpokladaná hodnota zákazky 30 088 968,12 sa uvádza zo zarátavaním opcie, pričom rámcová dohoda sa uzatvára na 24 mesiacov s predpokladanou cenou za poskytovanie služieb s hodnotou 15 044 484,06 EUR s možnosťou opcie na ďalších 24 mesiacov s predpokladanou cenou za poskytovanie služieb s hodnotou 15 044 484,06 EUR bez DPH.