2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien bermen, sloten en watergangen gemeente Nunspeet 2026-2027 (’28-’30)
Beschreibung: Het werk bevindt zich in de gemeente Nunspeet. De aannemer wordt geacht op de hoogte te zijn van de plaatselijke omstandigheden. Algemene beschrijving Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van extensieve kruidenvegetaties en bermen; b. het maaien van watergangen; c. het vrijmaken van duikermonden; d. werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet (Wet Natuurbescherming); e. het toepassen van verkeersmaatregelen. Zie hiervoor het bestek wat is toegevoegd aan de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: INK/NU/220126
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd.