See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury ZOL...
Beschreibung: „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze w celu poprawy warunków i jakości opieki nad pacjentami ZOL” realizowanego w zakresie Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”.
Interne Kennung: bd
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze w celu poprawy warunków i jakości opieki nad pacjentami ZOL” realizowanego w zakresie Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D
Beschreibung: „Dostawa sprzętu terapeutycznego, rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego i pomocniczego w ramach programu pn. ”Przebudowa i modernizacja infrastruktury Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (ZOL) wraz z przekształceniem 15 łóżek spoza ZOL na opiekuńczo-lecznicze w celu poprawy warunków i jakości opieki nad pacjentami ZOL” realizowanego w zakresie Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Umowa zawarta dnia 16.07.2026 r. w wysokości 2 237 292,63 zł brutto (słownie: dwa miliony dwieście trzydzieści siedem tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt dwa złote 63/100), w tym podatek od towarów i usług według stawek 8% i 23% w łącznej kwocie 168 291,63 zł (słownie: sto sześćdziesiąt osiem tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt jeden złotych 63/100), przy czym wynagrodzenie netto wynosi 2 069 001,00 zł (słownie: dwa miliony sześćdziesiąt dziewięć tysięcy jeden złoty 00/100), w tym: 1) zamówienie podstawowe, z zastrzeżeniem § 1 ust. 16 umowy, wynosi łącznie z VAT 1 426 077,63 zł (słownie: jeden milion czterysta dwadzieścia sześć tysięcy siedemdziesiąt siedem złotych 63/100), w tym podatek od towarów i usług według stawek 8% i 23% w łącznej kwocie 108 201,63 zł (słownie: sto osiem tysięcy dwieście jeden złotych 63/100), przy czym wynagrodzenie netto wynosi 1 317 876,00 zł (słownie: jeden milion trzysta siedemnaście tysięcy osiemset siedemdziesiąt sześć złotych 00/100); 2) zamówienie opcjonalne wynosi łącznie z VAT maksymalnie 811 215,00 zł (słownie: osiemset jedenaście tysięcy dwieście piętnaście złotych 00/100), w tym podatek od towarów i usług według stawki 8% w kwocie 60 090,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy dziewięćdziesiąt złotych 00/100), przy czym wynagrodzenie netto wynosi 751 125,00 zł (słownie: siedemset pięćdziesiąt jeden tysięcy sto dwadzieścia pięć złotych 00/100). Kwota w wysokości 2 237 292,63 zł brutto (słownie: dwa miliony dwieście trzydzieści siedem tysięcy dwieście dziewięćdziesiąt dwa złote 63/100), stanowiąca sumę kwot określonych w pkt 1 i 2, jest maksymalną wartością zobowiązania Zamawiającego i będzie należna Wykonawcy wyłącznie w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w pełnym zakresie.