546968-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – fogaskerekű ajtó gyártása és ablakok felújítása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: fogaskerekű ajtó gyártása és ablakok felújítása
Beschreibung: Fogaskerekű ajtó gyártása és ablakok felújítása 1. rész Fogaskerekű ajtók gyártása 2. rész Fogaskerekű ablakok felújítása
Vorherige Bekanntmachung: 335706-2026
Interne Kennung: EKR000617062026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: A gyorsított eljárás alkalmazását az időközben felmerült, előre nem tervezhető többlet termelési igény indokolja, amely a BKV Zrt. üzemeltetési és járműfenntartási feladatainak folyamatos biztosításához kapcsolódik. A fogaskerekű járművek ajtóinak gyártása, valamint az ablakok felújítása olyan, a járművek üzembiztonságát és rendelkezésre állását közvetlenül érintő feladat, amelynek késedelmes teljesítése a járművek forgalomból történő kiesését, ezáltal a közszolgáltatási feladatellátás zavarát eredményezheti. A folyamatos anyag- és alkatrészellátás fenntartását semmiféle fennakadás nem akadályozhatja, mivel az közvetlen hatással van a javítási és karbantartási folyamatok ütemezhetőségére. A beszerzés tárgya műszakilag és üzemeltetési szempontból egységes rendszerbe illeszkedik, ezért annak mielőbbi biztosítása kiemelten sürgős. A gyorsított eljárás lefolytatása a közszolgáltatás folyamatosságának, a járművek megfelelő műszaki állapotának, valamint az üzembiztonsági követelmények teljesülésének fenntartása érdekében elengedhetetlen.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő hivatkozik a Kbt. előírásaira!
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. rész Fogaskerekű ajtók gyártása
Beschreibung: Utasajtó + ajtó működtető és vezérlő + külső vésznyitó gyártása fogaskerekű járműhöz - 1 garnitúra Egy garnitúra ajtórendszer a következőket tartalmazza. Egy ajtórendszer egy szerelvényre vonatkozik, amely az alábbiakat tartalmazza: 8db jobbos ajtószárnyat 8db balos ajtószárnyat 8db vezérlőt 8db ajtóhajtóműves mozgató berendezést 8db fotocellát 8db mozgásérzékelőt Opció nincs. Ajánlatkérő a műszaki leírásban meghatározott gyártmányokra, típusokra, szabványokra, műszaki megoldásokra, teljesítményjellemzőkre vagy egyéb konkrét megjelölésekre történő esetleges hivatkozásokat kizárólag a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében alkalmazza. A hivatkozások mellett minden esetben értendő a „vagy azzal egyenértékű” kitétel a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdése alapján. Ajánlatkérő elfogad minden olyan egyenértékű műszaki megoldást, terméket vagy berendezést, amely a műszaki leírásban meghatározott funkcionális, műszaki, minőségi, biztonsági, üzemeltetési és kompatibilitási követelményeknek megfelel, és azokkal legalább egyenértékű teljesítményt biztosít. Az egyenértékűség igazolása az ajánlattevő feladata, amely történhet különösen műszaki dokumentációval, gyártói adattal, tanúsítvánnyal, megfelelőségi nyilatkozattal vagy egyéb objektív bizonyítékkal.
Interne Kennung: EKR000617062026/1
Los: LOT-0002
Titel: 2. rész Fogaskerekű ablakok felújítása
Beschreibung: Utastéri oldalablakok felújítása (24 db/gn) - 1 garnitúra A Fogaskerekű szerelvény lehúzható oldalsó utastéri ablak garnitúrát 24 db ablak alkotja (12db/kocsi). Egy szerelvény 2 kocsiból áll. Oldalablak tekintetében pedig 1 garnitúra ablakra vállalunk lehívási kötelezettséget, ami 24 db oldalablak felújítását foglalja magába. Opció nincs. Ajánlatkérő a műszaki leírásban meghatározott gyártmányokra, típusokra, szabványokra, műszaki megoldásokra, teljesítményjellemzőkre vagy egyéb konkrét megjelölésekre történő esetleges hivatkozásokat kizárólag a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében alkalmazza. A hivatkozások mellett minden esetben értendő a „vagy azzal egyenértékű” kitétel a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdése alapján. Ajánlatkérő elfogad minden olyan egyenértékű műszaki megoldást, terméket vagy berendezést, amely a műszaki leírásban meghatározott funkcionális, műszaki, minőségi, biztonsági, üzemeltetési és kompatibilitási követelményeknek megfelel, és azokkal legalább egyenértékű teljesítményt biztosít. Az egyenértékűség igazolása az ajánlattevő feladata, amely történhet különösen műszaki dokumentációval, gyártói adattal, tanúsítvánnyal, megfelelőségi nyilatkozattal vagy egyéb objektív bizonyítékkal.
Interne Kennung: EKR000617062026/2