See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na wspólny zakup energii elektrycznej czynnej dla wybranych jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wspólny zakup energii elektrycznej czynnej dla wybranych jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ oraz w załączniku Nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.