See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja i opremanje Osnovne škole Cavtat
Beschreibung: Predmet nabave je: Izgradnja i opremanje Osnovne škole Cavtat Izgradnja i opremanje Osnovne škole Cavtat ne obuhvaća nabavu, postavljanje i/ili instalaciju namještaja osnovne škole te ne obuhvaća nabavu, postavljanje i/ili instalaciju namještaja i opreme sportske dvorane. Detaljna tehnička specifikacija koja opisuje predmet nabave nalazi se u prilogu dokumentacije o nabavi, uključujući Troškovnik, tekstualni opis, nacrte, odnosno Glavni projekt i sve ostale priloge koji čine ovu dokumentaciju o nabavi. CPV oznaka 45214210-5 Građevinski radovi na osnovnim školama CPV oznaka 39200000-4 Proizvodi za unutarnje opremanje CPV oznaka 44115800-7 Predmeti za unutarnje opremanje
Interne Kennung: JNV 3/23
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 44115800 Innenausstattungsgegenstände