2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja przedszkola nr 241 przy ul. Trojdena 5B.
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja przedszkola nr 241 przy ul. Trojdena 5B., który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 3.2. Przedmiot zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 8 do SWZ, Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ, Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ. 3.3. Kody CPV: 71247000-1 Nadzór nad robotami budowlanymi 71520000-9 Usługi nadzoru budowlanego 71631300-3 Usługi technicznego nadzoru budowlanego 71521000-6 Usługi nadzorowania placu budowy
Vorherige Bekanntmachung: 252125-2026
Interne Kennung: 8/2026/MBG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawa - zakres 2” w ramach inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.: Termomodernizacja przedszkola nr 241 przy ul. Trojdena 5B., który ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienia właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. Przedmiot zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 8 do SWZ, Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ, Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ. Kody CPV: 71247000-1 Nadzór nad robotami budowlanymi 71520000-9 Usługi nadzoru budowlanego 71631300-3 Usługi technicznego nadzoru budowlanego 71521000-6 Usługi nadzorowania placu budowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71521000 Baustellenüberwachung