2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Vervanging Zwartewaterbrug
Beschreibung: Aankondiging marktconsultatie voor de vervanging van de Zwartewaterbrug. Betreft de vervanging van de Zwartewaterbrug.
Interne Kennung: 23.O.075
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aankondiging marktconsultatie voor de vervanging van de Zwartewaterbrug.
Interne Kennung: 1