547074-2026 - Wettbewerb
Estland – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Pärnu linna tänavate hooldus 2026 – 2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pärnu linna tänavate hooldus 2026 – 2031
Beschreibung: Pärnu linna tänavate aastaringne hooldus, kuhu kuuluvad linnatänavad, jalgteed, kergliiklusteed, kõnniteed, parklad, bussipeatused / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307376-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pärnu linna tänavate hooldus
Beschreibung: Pärnu linna tänavate hooldus vastavalt hankelepingu projektis toodud nõuetele ning objektide loetelule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307376-0001
Los: LOT-0002
Titel: Pärnu linna kinnistute ääres olevate kergliiklusteede ja kõnniteede lume ja libedustõrjetööd
Interne Kennung: 307376-0002