See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Beschreibung: 1. Dostawę aparatury badawczej do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 323439-2026
Interne Kennung: Zam.204/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przenośny analizator biogazu analizator wieloskładnikowy: metan, dwutlenek węgla, tlen, siarkowodór, wodór - 1 sztuka
Beschreibung: 1. Przenośny analizator biogazu analizator wieloskładnikowy: metan, dwutlenek węgla, tlen, siarkowodór, wodór 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia do SWZ.
Interne Kennung: Cześć nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenie do generowania zimnej plazmy – 1 sztuka
Beschreibung: 1. Urządzenie do generowania zimnej plazmy – 1 sztuka 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia do SWZ.
Interne Kennung: Cześć nr 2