See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Městský okruh úsek Křimická – Karlovarská
Beschreibung: Jedná se o veřejně prospěšnou stavbu části Městského okruhu mezi ulicemi Chebská a Karlovarská v Plzni. Stavba navazuje v km 2,450 na stavbu "Městský okruh Domažlická - Křimická v Plzni" a je ukončena v km 5,9 šestiramennou spirálovou okružní křižovatkou na styku ulic Studentská, Kotíkovská a silnice I/20 do Karlových Varů.
Interne Kennung: zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45100000 Baureifmachung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112600 Einschnitt und Auftrag
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Městský okruh úsek Křimická - Karlovarská
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. čl. 13 Zadávací dokumentace