547104-2025 - Ergebnis
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Dostawa ładowarki kołowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ładowarki kołowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki kołowej do obsługi instalacji do biologicznego przetwarzania odpadów, fabrycznie nowej, z rokiem produkcji nie starszym niż 2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ. Zamawiający oświadcza, że limit roczny pracy ładowarki wynosi 1750 motogodzin
Vorherige Bekanntmachung380560-2025
Interne KennungZP/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001