See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Morgenwijzer Batenstein
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten. Het gaat om het verlenen van schoonmaakdiensten voor Stichting Morgenwijzer, Locatie: Batenstein.
Vorherige Bekanntmachung: 387862-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000