See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Enterprise Linux producten en diensten
Beschreibung: SURF wenst met distributeurs voor Red Hat, SUSE en Canonical (Ubuntu) raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van Enterprise Linux softwarelicenties en subscripties, inclusief onderhoud en support, ten behoeve van de deelnemende instellingen. SURF doet een beroep op artikel 2.32 lid 1, onder b, sub 2 en sub 3 Aanbestedingswet 2012, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt en uitsluitende rechten, met inbegrip van intellectuele-eigendomsrechten, moeten worden beschermd en er geen redelijk alternatief of substituut bestaat. Een nadere toelichting hierop vindt u in de bijlage.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000