2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy na gminnej sieci komunikacyjnej na terenie Gminy Kobierzyce w ramach publicznego transportu zbiorowego na linii 871
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje: 1.1. Świadczenie publicznego autobusowego transportu zbiorowego (dwoma autobusami) na linii 871, w tym wykonywanie zadań, opisanych szczegółowo we Wzorze Umowy i Załącznikach do Wzoru Umowy. 1.2. Wykonywanie usług w zakresie przewozu osób i bagażu podręcznego w autobusowym transporcie zbiorowym organizowanym przez Gminę Kobierzyce na terenie Gminy Kobierzyce, na linii komunikacyjnej 871, w dni robocze, według zasad opisanych w § 2 wzoru Umowy, zwanych dalej „usługami przewozowymi”; usługi przewozowe są określone przez: a) Charakterystykę usług przewozowych, stanowiącą Załącznik nr 2 do wzoru Umowy, zawierającą aktualne dane dotyczące m. in. linii komunikacyjnych (w tym wielkość pracy przewozowej oraz rozkładu jazdy), rodzajów i cen biletów, a także inne informacje, istotne dla prawidłowej realizacji usług przewozowych, b) Parametry techniczne i wyposażenie autobusów przeznaczonych do wykonywania usług przewozowych, stanowiące Załącznik nr 3 do wzoru Umowy, c) Wymagania w zakresie jakości usług przewozowych, zasady kontroli jakości tych usług oraz zasady naliczania kar umownych za niewłaściwą jakość, stanowiące Załącznik nr 4 do wzoru Umowy, 1.3. Prowadzenie sprzedaży biletów jednorazowych oraz kontroli dokumentów przewozu osób lub bagażu, w zakresie opisanym w § 3 wzoru Umowy. Wpływy ze sprzedaży biletów, o których mowa w ustawie Prawo przewozowe, przysługują Zamawiającemu. Publikowanie informacji dla pasażera, w zakresie opisanym w § 4 wzoru Umowy. 1.5. Udostępnienie Zamawiającemu w jego siedzibie na wskazanym przez niego komputerze oprogramowania komputerowego wraz z licencją na to oprogramowanie, niezbędnego do właściwego nadzoru realizacji zamówienia w postaci systemu automatycznej kontroli punktualności, bieżące napełnianie baz danych tego oprogramowania oraz przekazywanie Zamawiającemu aktualnych danych i zestawień statystycznych. Zasady udzielenia licencji nie mogą naruszać ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawach autorskich i prawach pokrewnych.
Vorherige Bekanntmachung: 186587-2026
Interne Kennung: RZP.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr, 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001