2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 16440140,40PLN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na realizacji zadania pod nazwą: „Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w wysokości 16440140,40 PLN” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Rozdziale II podrozdział 1 Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: ZP.271.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001