547170-2026 - Ergebnis
Polen – Pflichtbetriebsrevision – Przeprowadzenie audytu zgodności 90 aplikacji mobilnych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie audytu zgodności 90 aplikacji mobilnych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie audytu zgodności 90 aplikacji mobilnych wskazanych przez Zamawiającego z przepisami Ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung242831-2026
Interne KennungPN-06/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
LosLOT-0001