See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Iki 6,0 tūkst. t benzino ir iki 20,0 tūkst. t dyzelino atsargų kaupimo ir tvarkymo paslaugos, su reikalavimo teisių į jas suteikimu
Beschreibung: Benzino ir Dyzelino arba Žalios naftos kaupimo ir tvarkymo paslaugos ir į šiuos naftos produktus arba naftą suteiktos reikalavimo teisės
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63121100 Lagerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kaupimo ir tvarkymo paslaugos 1 000 tonų benzino arba 1 041,7 tonų žalios naftos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kaupimo ir tvarkymo paslaugos 4 135 tonų benzino arba 4 307,3 tonų žalios naftos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kaupimo ir tvarkymo paslaugos 1 000 tonų kelių transporto dyzelino arba 1 041,7 tonų žalios naftos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kaupimo ir tvarkymo paslaugos 3 729 tonų kelių transporto dyzelino arba 3 884,3 tonų žalios naftos
Interne Kennung: 4