2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanager gebiedsontwikkeling - cluster SO
Beschreibung: Jij bent integraal verantwoordelijk voor de aansturing van de gebiedsontwikkeling Brainpark I en vertaalt de strategische ambitie van een hoogstedelijk kennis- en woonmilieu naar concrete, realiseerbare resultaten. Met jouw bestuurlijke sensitiviteit, ervaring in complexe gebiedsontwikkelingen en sturing op samenhang, voortgang en besluitvorming realiseer je een volgende fase in de ontwikkeling van Brainpark en positioneer je het gebied stevig binnen de Oostflank.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000