2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania pomieszczeń w budynkach oraz terenów zewnętrznych przed budynkami sądów administrowanych przez Sąd Okręgowy w Tarnowie wraz z utrzymaniem terenów zielonych przy tych obiektach.
Beschreibung: 1) Część I - usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych i toalet oraz serwis dzienny w terminie od 11.01.2025 do 31.12.2026: a) w obiektach Sądu Okręgowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 6 468,58m2, w lokalizacjach,: - ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, - ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), - ul. Spadzista 7/59, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), b) w obiektach Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 5 909,13 m2, w lokalizacjach : - ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, - ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów (bez serwisu dziennego), - ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego) c) w obiektach Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 2 607,22m2, w lokalizacjach: - ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, d) w obiektach Sądu Rejonowego w Bochni, o łącznej powierzchni 2 639,11m2 w lokalizacjach: - ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia. 2) CZĘŚĆ II - usługi sprzątania terenów zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych w terminie od 01.01.2025 do 31.12.2026: a) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Okręgowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 8 367,30m2, w lokalizacjach: - ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów (7 997,30m2), - ul. Wspólna, 33-100 Tarnów (370m2), b) sprzątanie terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 60,00 m2, w lokalizacjach: - ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów, c) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 788,32m2, w lokalizacjach: - ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, d) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Bochni o łącznej powierzchni 789,71m2 w lokalizacjach: - ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia.
Interne Kennung: BG.261.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zamówienia - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych i toalet w budynkach Sądu Okręgowego w Tarnowie, Sądu Rejonowego w Tarnowie, Sądu Rejonowego w Bochni, Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej
Beschreibung: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych i toalet oraz serwis dzienny: a) w obiektach Sądu Okręgowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 6 468,58m2, w lokalizacjach,: - ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, - ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), - ul. Spadzista 7/59, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego), b) w obiektach Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 5 909,13 m2, w lokalizacjach : - ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów, - ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów (bez serwisu dziennego), - ul. Szujskiego 66, 33-100 Tarnów (bez serwisu dziennego) c) w obiektach Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 2 607,22m2, w lokalizacjach: - ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, d) w obiektach Sądu Rejonowego w Bochni, o łącznej powierzchni 2 639,11m2 w lokalizacjach: - ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia.
Interne Kennung: BG.261.7.2024 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zamówienia - Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych wokół budynków sądów w Tarnowie, Bochni, Dąbrowie Tarnowskiej i Tuchowie.
Beschreibung: Sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie terenów zielonych: a) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Okręgowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 8 367,30m2, w lokalizacjach: - ul. Jarosława Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów (7 997,30m2), - ul. Wspólna, 33-100 Tarnów (370m2), b) sprzątanie terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Tarnowie, o łącznej powierzchni 60,00 m2, w lokalizacjach: - ul. Fryderyka Chopina 5, 33-170 Tuchów, c) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej, o łącznej powierzchni 788,32m2, w lokalizacjach: - ul. Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, d) sprzątanie terenów zewnętrznych i utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego w Bochni o łącznej powierzchni 789,71m2 w lokalizacjach: - ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia.
Interne Kennung: BG.261.7.2024 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77312000 Unkrautjäten, 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen