547240-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen – Sustav odvodnje naselja Drenovac-Bučje-Zagrađe na području aglomeracije Brodski Drenovac - dionica Bučje-Zagrađe i UPOV
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sustav odvodnje naselja Drenovac-Bučje-Zagrađe na području aglomeracije Brodski Drenovac - dionica Bučje-Zagrađe i UPOV
Beschreibung: Predmet nabave je izgradnja gravitacijske kanalizacijske mreže u naselju Bučje i Zagrađe koja se izvodi cijevima PVC DN 315 mm u dužini od 5.525 m, PVC DN 250 mm u dužini od 382 m, PVC DN 160 u dužini od 1 360 m, izgradnje tlačne kanalizacije u dužini 1 845 m koja se izvodi cijevima PEHD DN 110 mm i tri (3) crpne stanice koje treba spojiti na nadzorno-upravljački sustav kanalizacije i izgradnje UPOV-a u naselju Brodski Drenovac kapaciteta 1.300 ES II. Stupnja pročišćavanja koji treba spojiti na nadzorno-upravljački sustav kanalizacije. Radovi uključuju pripremne radove, iskop rovova, planiranje dna, izradu podloge za polaganje cijevi, dobavu, prijevoz i montažu PVC i PEHD cijevi, izradu obloge cijevi, zatrpavanje ostatka rova materijalom iz iskopa i zamjenskim materijalom, odvoz viška zemljanog materijala, izrada okana, CCTV inspekcija, ispitivanje vodo nepropusnosti, sanacija asfaltnih površina. Pročišćavanje otpadnih voda vršit će se putem tipskog uređaja kapaciteta 1.300 ES drugog stupnja pročišćavanja, pročišćavanje aktivnim muljem uz produženu aeraciju i istovremenu stabilizaciju mulja, konvencionalna tehnologija bez primarnog mulja s centralno smještenom sekundarnom taložnicom. Projektirani uređaj se sastoji od ulaznog kanala s pružnim sitom i mjeračem protoka, bioaeracijskog bazena sa sekundarnim taložnikom i sustavom za aeraciju, izlaznog kontrolnog okna, silosa za višak mulja i strojarnicom s kompresorskom stanicom i nadzorno-upravljačkim centrom. Nakon završetka građevinskih, strojarskih i elektrotehničkih radova, ispitivanja, puštanja u rad predviđen je probni rad u trajanju od dva mjeseca tijekom kojeg će se izvršiti obuka osoblja Naručitelja. Za rad uređaja nije potrebna stalna posada, a nadzor i upravljanje se vrši daljinski sa centralnog uređaja za pročišćavanje otpadnih voda grada Požege (CUPOV). Napomena: Kanalizacijska mreža naselja Brodski Drenovac nije predmet ove nabave.
Interne Kennung: JN 30/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0000