See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg Drinkwatertransportleiding Onnen - Ruischerbrug
Beschreibung: Waterbedrijf Groningen NV is voornemens om een transport drinkwaterleiding aan te leggen t.b.v. de watervoorziening in de provincie Groningen. De verantwoordelijkheid voor de realisatie van het project ‘Transportleiding Onnen - Ruischerbrug’ is in handen van NV Waterbedrijf Groningen. Het project omvat de volgende leiding: Een drinkwaterleiding t.b.v. de bestendiging van de robuuste watervoerziening in het drinkwater voozieningsgebied van Waterbedrijf Groningen. De leiding zal de verbinding worden tussen pompstation in Onnen en de leiding nabij Ruischerbrug. Langs het gehele tracé wordt een mantelbuis meegelegd voor de besturing en toekomstige doeleinden. Dit project is onderverdeeld in 3 percelen, te weten: Traject 1 Traject 2 Traject 4 Het traject 3 is reeds uitgevoerd.
Interne Kennung: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb7
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65111000 Trinkwasserversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Traject 1 Onnen-Ruischerbrug
Beschreibung: Traject 1: Voornemen is de het aanbestedingsproces van dit traject in week 9-2024 te starten. M.b.t. de uitvoering zijn er beperkingen i.v.m. het natuurbeheer in de Onnerpolder (vogelbeschermings-gebied) en de Westerbroekstermadepolder (Natura2000-gebied). Dat betekent met name dat de werkzaamheden daar alleen in de periode van september 2024 tot april 2025 uitgevoerd kunnen worden. Traject 1 bestaat uit de volgende onderdelen: Veldstrekking Onnerpolder: 1,6 km. St Ø900 en mantelbuis HPE Ø40 (t.b.v. datakabel) HDD’s Westerbroekstermadepolder: 1,4 km. St Ø900 (HDD1) en 1,4 km. HPE Ø200 (HDD3, t.b.v. mud-retour en datakabel) HDD’s Winschoterdiep: 0,9 km. St Ø900 (HDD2) en 0,9 km. HPE Ø200 (HDD4, t.b.v. mud-retour en datakabel) Nader informatie over de vier HDD’s is te vinden in de bijgaande twee boorplannen van GrondIngenieurs.
Interne Kennung: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb5
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Traject 2 Onnen-Ruischerbrug
Beschreibung: Traject 2: Dit traject is nog in voorbereiding en zal volgens planning in week 18/19 aanbesteed worden. Traject 2 bestaat uit de volgende onderdelen: Veldstrekking Westerbroek: 1,9 km. St Ø900 en mantelbuis HPE Ø40 (t.b.v. datakabel) HDD’s snelweg A7: 2x 0,5 km. St Ø600 (dus i.p.v. 1x St Ø900) en evt. 0,5 km. HPE Ø200 (nog niet zeker) Veldstrekking Westerbroek: 2,6 km. St Ø900 en mantelbuis HPE Ø40 (t.b.v. datakabel)
Interne Kennung: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb8
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Traject 4 Onnen-Ruischerbrug
Beschreibung: Traject 4 bestaat uit de volgende onderdelen: HDD’s Eemskanaal: 0,4 km. St Ø600 en evt. 0,4 km. HPE Ø200 (nog niet zeker) Veldstrekking NZ Eemskanaal: 0,1 km. St Ø600
Interne Kennung: 2024.0011-65b8f3832e49e5268b138cb9