2. Verfahren
Verfahren
Titel: Chodník Nová Ves - II. etapa (k Čapímu hnízdu )
Beschreibung: Provedení stavby - chodníku (místní komunikace IV. třídy) podél místní komunikace M26b v katastrálním území Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí. Chodník bude proveden jako bezbariérový, s povrchem z betonové zámkové dlažby a bude opatřen bezpečnostními reliéfními prvky. Součástí je realizace stávajících sjezdů na sousední nemovitosti a mostku přes Bílý potok. Celková délka chodníku bude cca 760 m, šířka 1,5 m (ve dvou úsecích v délce 50 m a 17 m bude šířka 1,25-1,5 m), celková plocha chodníku bude cca 1 130 m². Součástí stavby bude odvodnění chodníku a přilehlých částí místní komunikace.
Interne Kennung: P24V10000002
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Chodník Nová Ves - II. etapa ( k Čapímu hnízdu )