2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) voor Security & penetratietesten
Beschreibung: Logius, onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, heeft een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) opengesteld voor security- en penetratietesten. Dit DAS is bedoeld voor het uitvoeren van onafhankelijke testen op applicaties en infrastructuur die Logius in beheer heeft, zoals technische security onderzoeken, penetratietesten, softwarekwaliteitsonderzoeken en social engineering. Deze DAS is sinds 3 september 2020 beschikbaar geweest in het platform van CTM onder kenmerk 248322 - 201850004.160.002 - BZK DAS Security & Penetratietesten en is nu overgezet naar TenderNed. De toegelaten deelnemers in CTM zijn reeds benaderd en deelnemers die contactgegevens aangeleverd hebben zijn benaderd over de procedure van de transitie. Nieuwe geïnteresseerde partijen kunnen zich gedurende de gehele looptijd van het DAS aanmelden via deze publicatie. Zie bijlagen
Interne Kennung: 201850004.160.002
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71632000 Technische Tests, 72254000 Softwaretests, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 73430000 Test und Bewertung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72254000 Softwaretests, 72800000 Computerrevision und -prüfung, 73430000 Test und Bewertung