2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kriisijuhtimiskeskuse ehitamine
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on Elering AS-i kriisijuhtimiskeskuse ehitamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309703-0000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Konkurentsipõhine läbirääkimistega hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000