2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brokerdiensten inhuur externe capaciteit personeel 2027 e.v.
Beschreibung: Aanbesteder is op zoek naar een Broker onder een Raamovereenkomst met één partij voor het werven, selecteren, invullen en administratief verwerken van specialistische rollen en profielen voor hoger opgeleide professionals voor de tijdelijke vervulling van technische en/of strategische, beleidsmatige, project- of programmatige functies. Zie de Inschrijvingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële duur van 2 jaar kan de raamovereenkomst 4 x voor de duur van 1 jaar verlengd worden.