2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci wodociągowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci wodociągowej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj.: 1) Cz. 1: Kształtki PE - elektrooporowe 2) Cz. 2: Materiały pozostałe 3) Cz. 3: Rury Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentach zamówienia, w tym w szczególności w cz. II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: PU-252-28/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Kształtki PE-elektrooporowe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje dostawę kształtek PE-elektrooporowych. Szczegółowy opis określony został w cz. II SWZ - OPZ w pkt. I ppkt 3.1. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-28/26 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44161000 Pipelines
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji tj. zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia) ilości zakupionych Materiałów, przy czym w przypadku: 1) zmniejszenia ilości - nie może ono przekroczyć 40% wartości umowy, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi to zmiany umowy, Zamawiający poinformuje o zmniejszeniu ilości drogą elektroniczną, w przypadku zmniejszenia ilości, Wykonawcy nie przysługuje prawo kierowania do Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu; 2) zwiększenia ilości Materiałów, które nastąpi w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości Materiałów będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb – przy czym nie może ono przekroczyć 20 % wartości umowy. Materiały objęte prawem opcji będą nabywane z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi to zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 III SWZ-IPU na cz.1 i 2 (Istotne Postanowienia Umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Materiały pozostałe
Beschreibung: Zamówienie przewiduje dostawę materiałów do sieci wodociągowej. Szczegółowy opis zamówienia został określony w cz. II SWZ-OPZ w pkt. I.3.2. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-28/26 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji tj. zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia) ilości zakupionych Materiałów, przy czym w przypadku: 1) zmniejszenia ilości - nie może ono przekroczyć 40% wartości umowy; Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi to zmiany umowy, Zamawiający poinformuje o zmniejszeniu ilości drogą elektroniczną, w przypadku zmniejszenia ilości, Wykonawcy nie przysługuje prawo kierowania do Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu; 2) zwiększenia ilości Materiałów, które nastąpi w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości Materiałów będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb – przy czym nie może ono przekroczyć 20 % wartości umowy. Materiały objęte prawem opcji będą nabywane z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy i nie stanowi to zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 III SWZ-IPU na cz.1 i 2 (Istotne Postanowienia Umowy).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Rury
Beschreibung: Zamówienie przewiduje dostawę rur. Szczegółowy opis zamówienia określony został w cz. II SWZ-OPZ w pkt. I.3.3. Gwarancja jakości i rękojmia za wady na materiały - zgodnie ze wzorem umowy. Szczegółowy opis pozostałych wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia, które są dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-28/26 cz. 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44470000 Gusseisenerzeugnisse, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 44161000 Pipelines, 44162000 Rohrleitungssysteme, 44163000 Rohrleitungen und Formstücke