See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników części 1-9
Beschreibung: Dostawa odczynników części 1-9
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zestaw do oznaczania antygenu białka C w osoczu ludzkim
Beschreibung: Część 1 - Zestaw do oznaczania antygenu białka C w osoczu ludzkim
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Odczynniki i materiały zużywalne
Beschreibung: Część 2 - Odczynniki i materiały zużywalne
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Odczynniki
Beschreibung: Część 3 - Odczynniki
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zestawy konserwowanych krwinek wzorcowych; testy do wykonywania badań zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu A, testy typu ELISA oraz anty-HLA kontrola pozytywna/negatywna
Beschreibung: Część 4 - Zestawy konserwowanych krwinek wzorcowych; testy do wykonywania badań zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu A, testy typu ELISA oraz anty-HLA kontrola pozytywna/negatywna
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Odczynniki do sekwencjonowania generacji (NGS) na aparacie Tape Stion 4200
Beschreibung: Część 5 - Odczynniki do sekwencjonowania generacji (NGS) na aparacie Tape Stion 4200
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Odczynniki Salsa MLPA, płyny oraz zestawy sond oraz zestawy odczynników
Beschreibung: Część 6 - Odczynniki Salsa MLPA, płyny oraz zestawy sond oraz zestawy odczynników
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zestawy odczynników do sekwencjonowania HLA 11 loci metodą NGS przeznaczonych do automatyzacji
Beschreibung: Część 7 - Zestawy odczynników do sekwencjonowania HLA 11 loci metodą NGS przeznaczonych do automatyzacji
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Odczynniki kompatybilne z analizatorem BN II firmy Siemens
Beschreibung: Część 8 - Odczynniki kompatybilne z analizatorem BN II firmy Siemens
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Zestaw odczynników i materiałów zużywalnych do ddPCR, kompatybilnych z urządzeniem QX200 Droplet Digital PCR System
Beschreibung: Część 9 - Zestaw odczynników i materiałów zużywalnych do ddPCR, kompatybilnych z urządzeniem QX200 Droplet Digital PCR System