54733-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fleisch – Dodávky potravin pro stravovací provoz Svitavské nemocnice – maso a zvěřina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky potravin pro stravovací provoz Svitavské nemocnice – maso a zvěřina
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávku potravin – masa a zvěřiny s min. třemi účastníky zadávacího řízení. Místem příjmu dodávek masa a zvěřiny je stravovací provoz Svitavské nemocnice. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou jednoho (1) roku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1