547341-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Polizeiausrüstung – Rámcová dohoda – Prostředky elektrického roznětu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – Prostředky elektrického roznětu
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky 38 ks prostředků elektrického roznětu. Prostředkem elektrického roznětu se rozumí roznětnice k iniciaci výbušnin nebo průlomových pyrotechnických prostředků za pomocí elektrické rozbušky a detonační trubice s neelektrickou rozbuškou.
Interne KennungPPR-24871/ČJ-2025-990640
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen11. Výhrada změny závazku Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1 Změna sazby DPH 11.1.1 Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.1.2 Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH. 11.2 Prodloužení rámcové dohody a doby plnění a změna ceny plnění rámcové dohody 11.2.1 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení trvání rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /1/ a prodloužení doby plnění rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /3/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci upravené v čl. 13 rámcové dohody, která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Doba plnění bude v takovém případě prodloužena pouze o dodavatelem řádně prokázané období trvání okolností vyšší moci, které brání realizaci dodávky ve smluvním termínu realizace. 11.2.2 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě změny ceny upravené v jejím čl. 7 odst. /2/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci upravené v čl. 13 rámcové dohody, která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Změna ceny bude v takovém případě upravena pouze o dodavatelem řádně prokázané okolnosti vyšší moci, které zapříčiňují změnu ceny. 11.2.3 Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení trvání rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /1/, a to v případě nevyčerpání celkové kupní ceny. V případě vyčerpání celkové kupní ceny, bude rámcová dohoda ukončena.