547348-2025 - Wettbewerb
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka oświetlenie uliczne – projekty strategiczne w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka oświetlenie uliczne – projekty strategiczne w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Warmińsko-Mazurskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka - oświetlenie uliczne – projekty strategiczne (zwaną dalej: Jednostkowa Pożyczka/Pożyczka) przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji w zakresie zwiększenia efektywności energetycznej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego przez Ostatecznych Odbiorców. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
Interne KennungDZPU/61/DIF/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0004
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia: a) Prawa opcji, na zasadach określonych w PPU, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, b) Zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Pożyczki udzielane przez Wykonawcę ze środków udostępnionych na podstawie Prawa opcji będą udzielane w oparciu o zasady zawarte w PPU, stosowane do podstawowej części zamówienia. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może ulec zwiększeniu do 100% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp, kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może wynosić do 100% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji oraz zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, wkład finansowy ze środków Funduszu Powierniczego udostępnianych przez Zamawiającego na realizację zamówienia wyniesie maksymalnie 60 000 000,00 PLN. Wskazane wyżej kwoty nie stanowią szacunkowej wartości zamówienia.