See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pärnu mnt (Vabaduse väljak-Tondi tn) I etapp ehitusprojekti koostamine
Beschreibung: Hanke eesmärk on hankelepingu sõlmimine Pärnu mnt (Vabaduse väljak-Tondi tn) I etapi ehitusprojekti koostamise tellimiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 299283-0000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000