547412-2025 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Dostawa fabrycznie nowego pojazdu ssąco-płuczącego typu WUKO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego pojazdu ssąco-płuczącego typu WUKO
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu ssąco – płuczącego typu WUKO. 2.Wymagania ogólne przedmiotu zamówienia: 1)dostarczony pojazd ssąco – płuczący typu WUKO musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r. Winien posiadać napęd 4x2, automatyczną skrzynię biegów, dopuszczalną masę całkowitą: 1800kg, spełniać wymagania EURO 6 lub równoważne oraz wszystkie zespoły i podzespoły fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych; 2)Wykonawca we własnym zakresie dostarczy pojazd do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, znajdującego się na terenie Gminy Sulmierzyce. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych , wyposażenia pojazdu ssąco – płuczącego typu WUKO został wskazany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik NR 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung463750-2025
Interne KennungZP.271.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensI.TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA1.Zamawiający informuje, iż na podstawie art.139 ust.1 ustawy Pzp najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.2.Zamawiający nie stosuje procedury określonej w art.139ust.2 ustawy Pzp. II.OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1.Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę.2.Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych.3.Sposób złożenia oferty opisany został w „Instrukcji dla Wykonawców" dostępnej na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje .Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z treścią ww. Instrukcji przed złożeniem oferty. Składając ofertę Wykonawca akceptuje treść ww. Instrukcji.4.Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty:1)Formularz ofertowy ze specyfikacją techniczną– do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr3 do SWZ(przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach).Uwaga1:Wykonawca do oferty zobowiązany jest dołączyć wypełniony formularz-FORMULARZ POTWIERDZAJĄCY PARAMETRY OFEROWANEGO pojazdu ssąco - płuczącego typu WUKO. Wypełnienie formularza stanowi potwierdzenie zgodności pojazdu z wymogami Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca nie potwierdzi wymaganych parametrów Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art.226 ust.1 pkt5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art.223ustawy Pzp.Uwaga2:Wykonawca w FORMULARZ POTWIERDZAJĄCY PARAMETRY OFEROWANEGO pojazdu ssąco - płuczącego typu WUKO ma obowiązek wskazać: producenta model i typ urządzenia będącego przedmiotem dostawy,Uwaga:3: W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże: producenta, modelu i typu urządzenia Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art.226 ust.1 pkt5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art.223ustawy Pzp.2)Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt.8.1SWZ;3)Oświadczenie, o którym mowa w pkt.8.2SWZ(jeżeli dotyczy),4)Zobowiązanie lub inne dokumenty, o których mowa w pkt9.4SWZ(jeżeli dotyczy).5)Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby:a)Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru;b)Wykonawca lub podmiot udostępniający zasoby nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.c)jeżeli w imieniu Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy.6)Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy).5.Pełnomocnictwo, o którym mowa w rozdziale13.4pkt6) litc) i pkt7)SWZ składa się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania pełnomocnictwa z dokumentem w postaci papierowej może dokonać również notariusz.6.Nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji, zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.7.Wykonawca nie może zastrzec w ofercie informacji o których mowa w art.222ust.5ustawy Pzp.8.Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16kwietnia1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca zastrzeże jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać złożone w odpowiednio wydzielonym i oznaczonym pliku.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001