See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Niemce od 1 stycznia 2025 r. do 31 marca 2025 r.
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Niemce od 1 stycznia 2025 r. do 31 marca 2025 r.” 4.2. Postępowanie jest podzielone na 2 części, jak poniżej: 4.2.1. Część 1 zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Niemce dla Sektora I, Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu wskazanych w pkt. 2 Opisu Przedmiotu Zamówienia odpadów komunalnych gromadzonych na terenie miejscowości: Baszki, Boduszyn, Kolonia Bystrzyca, Ciecierzyn, Dziuchów, Ludwinów, Łagiewniki, Niemce, Rudka Kozłowiecka, Swoboda, Wola Niemiecka, Zalesie, PSZOK. 4.2.2. Część 2 zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Niemce dla Sektora II. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu wskazanych w pkt. 2 Opisu Przedmiotu Zamówienia odpadów komunalnych gromadzonych na terenie miejscowości: Dys, Elizówka, Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie-Kolonia, Kawka, Krasienin, Krasienin-Kolonia, Majdan Krasieniński, Nasutów, Nowy Staw, Osówka, Pólko, Pryszczowa Góra, Stoczek, Stoczek-Kolonia, Wola Krasienińska.
Vorherige Bekanntmachung: 752949-2024
Interne Kennung: IZP.271.30.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 3.1.1. Część 1 zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Niemce dla Sektora I,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu wskazanych w pkt. 2 Opisu Przedmiotu Zamówienia odpadów komunalnych gromadzonych na terenie miejscowości: Baszki, Boduszyn, Kolonia Bystrzyca, Ciecierzyn, Dziuchów, Ludwinów, Łagiewniki, Niemce, Rudka Kozłowiecka, Swoboda, Wola Niemiecka, Zalesie, PSZOK. Szacunkowa ilość odpadów przewidywana do odbioru w czasie trwania umowy (Mg) 1120Mg
Interne Kennung: IZP.271.30.2024-cześć 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Niemce dla Sektora II,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu wskazanych w pkt. 2 Opisu Przedmiotu Zamówienia odpadów komunalnych gromadzonych na terenie miejscowości: Dys, Elizówka, Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie-Kolonia, Kawka, Krasienin, Krasienin-Kolonia, Majdan Krasieniński, Nasutów, Nowy Staw, Osówka, Pólko, Pryszczowa Góra, Stoczek, Stoczek-Kolonia, Wola Krasienińska. Szacunkowa ilość odpadów przewidywana do odbioru w czasie trwania umowy (Mg) 691Mg
Interne Kennung: IZP.271.30.2024-cześć 2