547432-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Aufrüstung von Schiffen – Servicii de modernizare a amenajărilor interioare ale navei NȘSAM-281 PROIECT ZK 923
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de modernizare a amenajărilor interioare ale navei NȘSAM-281 PROIECT ZK 923
Beschreibung: Procedura de licitație deschisa pentru achiziția de Servicii de modernizare a amenajărilor interioare ale navei NȘSAM-281 PROIECT ZK 923 Numarul de zile până la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: COD UNIC DE IDENTIFICARE OBIECT CONTRACT;4515484_2026_PAAPD1628732/;4515484-2026-35
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50245000 Aufrüstung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de modernizare a amenajărilor interioare ale navei NȘSAM-281 PROIECT ZK 923
Interne Kennung: 1