See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zagospodarowanie odpadów w postaci frakcji energetycznej o kodzie 191212 luzem w wyniku sortowania zmieszanych odpadów: komunalnych i opakowaniowych w procesie uproszczonym
Beschreibung: zagospodarowanie odpadów w postaci frakcji energetycznej o kodzie 191212 luzem w wyniku sortowania zmieszanych odpadów: komunalnych i opakowaniowych w procesie uproszczonym
Interne Kennung: 31/ZWR/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zagospodarowania odpadów frakcji energetycznej o kodzie 191212 luzem z sortowania zamieszanych odpadów komunalnych i opakowaniowych
Beschreibung: zagospodarowania odpadów frakcji energetycznej o kodzie 191212 luzem z sortowania zamieszanych odpadów komunalnych i opakowaniowych
Menge: 2 000 Tonnen