See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU KARDIOLOGICZNEGO DO KRIOABLACJI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego specjalistycznego sprzętu kardiologicznego do krioablacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: FDZ.242.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego specjalistycznego sprzętu kardiologicznego do krioablacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. - Pakiet 1.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego specjalistycznego sprzętu kardiologicznego do krioablacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. - Pakiet 2.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego specjalistycznego sprzętu kardiologicznego do krioablacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. - Pakiet 3.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego specjalistycznego sprzętu kardiologicznego do krioablacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. - Pakiet 4.