2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzenia robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Jarosław w ramach projektu GMOK Lasy dla Mokradeł
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowlanego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego na potrzeby realizacji robót budowlanych w ramach projektu „Lasy dla mokradeł – ochrona siedlisk hydrogenicznych na obszarach cennych przyrodniczo”. Mała retencja oznacza działania poprawiające zdolność gromadzenia wody w małych zbiornikach naturalnych i sztucznych oraz jej podpiętrzanie w korytach rzek, potoków, w kanałach i rowach w celu późniejszej alimentacji do środowiska. Celem realizacji inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej będzie przede wszystkim poprawa uwilgotnienia gleb leśnych, zmiana niekorzystnego, szybkiego odpływu wód powierzchniowych z terenów leśnych na odpływ spowolniony, urozmaicenie elementów ekosystemu leśnego oraz korzystny wpływ na różnorodność biologiczną. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie opracować kompletne dokumentacje projektowe (zwanej dalej dokumentacją) wraz ze wszystkimi wymaganymi na podstawie obowiązujących przepisów opiniami, uzgodnieniami decyzjami administracyjnymi.
Interne Kennung: S.270.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie urządzeń wodnych w leśnictwie Tuchla
Beschreibung: Zadanie numer 04-28-2.1-01 (numer rozliczeniowy zadania) a) Nazwa zadania: Wykonanie urządzeń wodnych w leśnictwie Tuchla (zastawki na rowie głównym, zasypywanie części rowów bocznych). b) Opis zadania: Prace polegająca na zaprojektowaniu min. 4 zastawek w południowej części obiektu na częściowym zasypaniu rowów melioracyjnych w północnej części (według załącznika nr 2 do SWZ). Obiekty należy zrealizować z materiałów i w technologii zgodnej z wytycznymi określonymi w załączniku nr 3 do SWZ. c) Adres leśny: 04-28-1-07-55 -m -99, 04-28-1-07-48 -b -00, 04-28-1-07-49 -b -99, 04-28-1-07-55 -m -01, 04-28-1-07-49 -b -01, 04-28-1-07-54 -f -99 d) Adres administracyjny: 18 (Podkarpackie)-1804 (Jarosławski)-1804052 (Laszki)-180405_2.0006 (Miękisz Nowy) 18-04-052-0006 dz. 1332/1, 1332/2, 1332/3 i 1332/4 e) Szacunkowa objętość retencjonowanej wody: 4000,00 m3 f) Szacunkowa powierzchnia obszaru retencji: 20 ha g) Wskaźnik projektowy GMOK 4.2 ha
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji w niniejszym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Zaprojektowanie urządzeń wodnych w leśnictwie Surmaczówka oraz Lichacze
Beschreibung: Zadanie nr 04-28-2.1-02 (numer rozliczeniowy zadania) a) Nazwa zadania: Przebudowa sieci rowów melioracyjnych (częściowe zasypanie) na siedlisku boru bagiennego w leśnictwie Lichacze b) Opis zadania: Prace polegają na częściowym zasypaniu rowów melioracyjnych obiektu –ok. 5-15% długości tych rowów (według załącznika nr 2 do SWZ). Obiekty należy zrealizować z materiałów i w technologii zgodnej z wytycznymi określonymi w załączniku nr 3 do SWZ. c) Adres leśny: 04-28-2-14-102 -a -00, 04-28-2-09-80 -c -00, 04-28-2-09-81 -b -00 d) Adres administracyjny: 18 (Podkarpackie)-1804 (Jarosławski)-1804112 (Wiązownica)-180411_2.0008 (Surmaczówka) 18-04-112-0008 dz. 1064, 1065 oraz 1076 e) Szacunkowa objętość retencjonowanej wody: 800,00 m3 f) Szacunkowa powierzchnia obszaru retencji: 19 ha g) Wskaźnik projektowy GMOK 3,0 ha Zadanie nr 04-28-2.1-03 (numer rozliczeniowy zadania) a) Nazwa zadania: Budowa trzech zastawek o stałym poziomie piętrzenia na rowie odwadniających w leśnictwie Surmaczówka b) Opis zadania: Obiekty należy zrealizować z materiałów i w technologii zgodnej z wytycznymi określonymi w załączniku nr 3 do SWZ. c) Adres leśny: 04-28-2-13-69 -h -00, 04-28-2-13-69 -d -00 d) Adres administracyjny: 18 (Podkarpackie)-1804 (Jarosławski)-1804112 (Wiązownica)-180411_2.0008 (Surmaczówka) 18-04-112-0008 dz. 1070 e) Szacunkowa objętość retencjonowanej wody: 1 250,00 m3 f) Szacunkowa powierzchnia obszaru retencji: 5,50 ha g) Wskaźnik projektowy GMOK 0,70 ha