2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automatisering nieuwbouw CSA
Beschreibung: In het kader van de nieuwbouw van de CSA Erasmus MC zijn wij op zoek naar een strategische partner die gedurende het gehele traject een bijdrage kan leveren aan het ontwerp, de implementatie en de levering van innovatieve oplossingen, software en apparatuur. Het doel is om een toekomstbestendige CSA te realiseren die optimaal inspeelt op de uitdagingen rondom logistiek, ergonomie, planning, efficiëntie en beschikbare ruimte. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In het kader van de nieuwbouw van de CSA Erasmus MC zijn wij op zoek naar een strategische partner die gedurende het gehele traject een bijdrage kan leveren aan het ontwerp, de implementatie en de levering van innovatieve oplossingen, software en apparatuur. Het doel is om een toekomstbestendige CSA te realiseren die optimaal inspeelt op de uitdagingen rondom logistiek, ergonomie, planning, efficiëntie en beschikbare ruimte.
Interne Kennung: 1