2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bomen Moerdijk
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht onderhoud bomen bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a) Uitvoeren begeleidingsnoei en onderhoudssnoei. b) Vormsnoei van knotbomen en leibomen. c) Scheren van vormbomen d) Verwijderen van stamschot en waterlot. e) Verwijderen bomen met en zonder stobbe. f) Aanplanten bomen. g) Nazorg aangeplante bomen. h) Het verwerken van vrijkomende materialen. i) Actualiseren gegevensbestand in GBI World. j) Beheersen en registreren van de algemene zorgvuldigheid. k) Het treffen van verkeersmaatregelen. l) Activiteiten in het kader van de Omgevingswet. Zie aanbestedingsleidraad en bestek
Interne Kennung: K012220
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie
547475-2026 - Competition
Netherlands – Tree-maintenance services – Onderhoud bomen Moerdijk
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud bomen Moerdijk
Internal identifier: K012220
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77211600 Tree seeding, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie