2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup standardowej i trudnopalnej odzieży roboczej, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej oraz odzieży specjalistycznej - umowa odnawialna.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa standardowej i trudnopalnej odzieży roboczej, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej oraz odzieży specjalistycznej, opisanej w Części II SWZ – odrębnie dla każdego Pakietu. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ (dla Pakietu I, Pakietu II, Pakietu III) oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: a) Pakiet I - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; b) Pakiet II - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; c) Pakiet III - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki. 6) Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą, stosownie do postanowień art. 106 i 107 ustawy, następujące środki dowodowe: 1. Pakiet I: a) deklaracje zgodności zgodnie z obowiązującymi normami, warunki gwarancji i karty katalogoweoraz instrukcje użytkowania dla każdego asortymentu (zgodnie z wymaganiami zawartymi z formularzu ofertowym *.xls dla tego pakietu; wyżej wymienione dokumenty (pliki) należy oznaczyć liczbą porządkową odpowiadającą danej pozycji z tabeli .xls jednoznacznie wskazująca, którego asortymentu dotyczą). b) schemat pomiarowy określający dokładnie sposób dokonania pomiaru przez pracownika Zamawiającego w celu właściwego określenia rozmiaru oferowanej przez Wykonawcę odzieży. 2. Pakiet II: a) deklaracje zgodności oraz certyfikaty zgodnie z obowiązującymi normami, warunki gwarancji i karty katalogowe oraz instrukcje użytkowania dla każdego asortymentu (zgodnie z wymaganiami zawartymi z formularzu ofertowym *.xls dla tego pakietu; wyżej wymienione dokumenty (pliki) należy oznaczyć liczbą porządkową odpowiadającą danej pozycji z tabeli .xls jednoznacznie wskazująca, którego asortymentu dotyczą). b) schemat pomiarowy określający dokładnie sposób dokonania pomiaru przez pracownika Zamawiającego w celu właściwego określenia rozmiaru oferowanej przez Wykonawcę odzieży. 3. Pakiet III: a) deklaracje zgodności oraz certyfikaty zgodnie z obowiązującymi normami, warunki gwarancji i karty katalogowe oraz instrukcje użytkowania dla każdego asortymentu (zgodnie z wymaganiami zawartymi z formularzu ofertowym *.xls dla tego pakietu; wyżej wymienione dokumenty (pliki) należy oznaczyć liczbą porządkową odpowiadającą danej pozycji z tabeli .xls jednoznacznie wskazująca, którego asortymentu dotyczą), b) schemat pomiarowy określający dokładnie sposób dokonania pomiaru przez pracownika Zamawiającego w celu właściwego określenia rozmiaru oferowanej przez Wykonawcę odzieży. Stosowanie do postanowień art. 107 ust. 2 ustawy Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawców do uzupełnienia dokumentów wskazanych powyżej - jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 7) Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu 12 miesięcznej gwarancji zgodnie z wymaganiami określonymi w § 7 Część IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0178-DU-KKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I: Dostawa standardowej odzieży roboczej, obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa standardowej i trudnopalnej odzieży roboczej, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej oraz odzieży specjalistycznej, opisanej w Części II SWZ – odrębnie dla każdego Pakietu. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ (dla Pakietu I, Pakietu II, Pakietu III) oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: a) Pakiet I - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; b) Pakiet II - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; c) Pakiet III - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki. 6) Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą, stosownie do postanowień art. 106 i 107 ustawy, następujące środki dowodowe: 1. Pakiet I: a) deklaracje zgodności zgodnie z obowiązującymi normami, warunki gwarancji i karty katalogowe oraz instrukcje użytkowania dla każdego asortymentu (zgodnie z wymaganiami zawartymi z formularzu ofertowym *.xls dla tego pakietu; wyżej wymienione dokumenty (pliki) należy oznaczyć liczbą porządkową odpowiadającą danej pozycji z tabeli .xls jednoznacznie wskazująca, którego asortymentu dotyczą). b) schemat pomiarowy określający dokładnie sposób dokonania pomiaru przez pracownika Zamawiającego w celu właściwego określenia rozmiaru oferowanej przez Wykonawcę odzieży. Stosowanie do postanowień art. 107 ust. 2 ustawy Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawców do uzupełnienia dokumentów wskazanych powyżej - jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 7) Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu 12 miesięcznej gwarancji zgodnie z wymaganiami określonymi w § 7 Część IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0178-DU-KKO - Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II: Dostawa odzieży trudnopalnej oraz trudnopalnych środków ochrony indywidualnej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa standardowej i trudnopalnej odzieży roboczej, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej oraz odzieży specjalistycznej, opisanej w Części II SWZ – odrębnie dla każdego Pakietu. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ (dla Pakietu I, Pakietu II, Pakietu III) oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: a) Pakiet I - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; b) Pakiet II - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; c) Pakiet III - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki. 6) Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą, stosownie do postanowień art. 106 i 107 ustawy, następujące środki dowodowe: 1. Pakiet II: a) deklaracje zgodności oraz certyfikaty zgodnie z obowiązującymi normami, warunki gwarancji i karty katalogowe oraz instrukcje użytkowania dla każdego asortymentu (zgodnie z wymaganiami zawartymi z formularzu ofertowym *.xls dla tego pakietu; wyżej wymienione dokumenty (pliki) należy oznaczyć liczbą porządkową odpowiadającą danej pozycji z tabeli .xls jednoznacznie wskazująca, którego asortymentu dotyczą). b) schemat pomiarowy określający dokładnie sposób dokonania pomiaru przez pracownika Zamawiającego w celu właściwego określenia rozmiaru oferowanej przez Wykonawcę odzieży. Stosowanie do postanowień art. 107 ust. 2 ustawy Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawców do uzupełnienia dokumentów wskazanych powyżej - jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 7) Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu 12 miesięcznej gwarancji zgodnie z wymaganiami określonymi w § 7 Część IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0178-DU-KKO - Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III: Dostawa odzieży, obuwia oraz środków ochrony indywidualnej do prac specjalistycznych.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa standardowej i trudnopalnej odzieży roboczej, obuwia roboczego, środków ochrony indywidualnej oraz odzieży specjalistycznej, opisanej w Części II SWZ – odrębnie dla każdego Pakietu. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ (dla Pakietu I, Pakietu II, Pakietu III) oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: a) Pakiet I - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; b) Pakiet II - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki; c) Pakiet III - kod: 18100000-0; nazwa: Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki. 6) Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą, stosownie do postanowień art. 106 i 107 ustawy, następujące środki dowodowe: 1. Pakiet III: a) katalogowe oraz instrukcje użytkowania dla każdego asortymentu (zgodnie z wymaganiami zawartymi z formularzu ofertowym *.xls dla tego pakietu; wyżej wymienione dokumenty (pliki) należy oznaczyć liczbą porządkową odpowiadającą danej pozycji z tabeli .xls jednoznacznie wskazująca, którego asortymentu dotyczą), b) schemat pomiarowy określający dokładnie sposób dokonania pomiaru przez pracownika Zamawiającego w celu właściwego określenia rozmiaru oferowanej przez Wykonawcę odzieży. Stosowanie do postanowień art. 107 ust. 2 ustawy Zamawiający przewiduje możliwość wezwania Wykonawców do uzupełnienia dokumentów wskazanych powyżej - jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 7) Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu 12 miesięcznej gwarancji zgodnie z wymaganiami określonymi w § 7 Część IV SWZ.
Interne Kennung: 2026/WNP-0178-DU-KKO - Pakiet III