547496-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Stellenvermittlung – Usluga ustupanja radnika za privremeno zapošljavanje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga ustupanja radnika za privremeno zapošljavanje
Beschreibung: Predmet nabave je usluga ustupanja radnika putem agencije za privremeno zapošljavanje za potrebe Naručitelja. Usluga obuhvaća pronalaženje, odabir, zapošljavanje i ustupanje ukupno 15 radnika na radnom mjestu njegovateljica (državljana trećih zemalja), uključujući rješavanje cjelokupne administracije oko ishođenja dozvola za boravak i rad. Usluge će se izvršavati na lokacijama Naručitelja u Splitu kroz razdoblje od 24 mjeseca, sukladno uvjetima i tehničkim specifikacijama navedenim u Dokumentaciji o nabavi
Interne Kennung: EVV 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000