2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa instrumentów muzycznych dla Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie – instrumenty dęte i perkusyjne
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie dostawy fabrycznie nowych, nieużywanych, niepowystawowych, profesjonalnych instrumentów muzycznych dętych i perkusyjnych wraz z dedykowanym wyposażeniem, osprzętem i akcesoriami dla potrzeb Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie (zwanych dalej również łącznie „instrumentami muzycznymi”), w podziale na 3 części: Część nr 1 przedmiotu zamówienia – dostawa dwóch trąbek w stroju C, każda z dedykowanym profesjonalnym ustnikiem i z futerałem; Część nr 2 przedmiotu zamówienia – dostawa jednej tuby 5/4 z futerałem gigbag; Część nr 3 przedmiotu zamówienia – dostawa jednego zestawu perkusyjnego do muzyki jazzowej wraz z osprzętem i stołkiem perkusyjnym; Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie instrumentów muzycznych do budynku siedziby Zamawiającego przy ul. św. Tomasza 43 w Krakowie wraz z wniesieniem i przygotowaniem do użycia/ odbioru, w tym zmontowanie, kalibrację, strojenie, przekazanie kompletnej dokumentacji producenta i udzielenie gwarancji na okres nie krótszy niż 24 miesiące i zrównanego z nią okresu rękojmi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych stanowi Załącznik nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ (zwane dalej również „Projektem umowy” lub „PPU”).
Interne Kennung: ZP.262.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37314000 Blasinstrumente, 37316000 Schlaginstrumente, 37321600 Taschen, Etuis, Koffer und Zubehör für Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia - trąbki
Beschreibung: Dostawa dwóch fabrycznie nowych, nieużywanych, niepowystawowych, profesjonalnych trąbek w stroju C, każda z dedykowanym profesjonalnym ustnikiem i z futerałem. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie instrumentów muzycznych do budynku siedziby Zamawiającego przy ul. św. Tomasza 43 w Krakowie wraz z wniesieniem i przygotowaniem do użycia/ odbioru, w tym zmontowanie, kalibrację, strojenie, przekazanie kompletnej dokumentacji producenta i udzielenie gwarancji na okres nie krótszy niż 24 miesiące i zrównanego z nią okresu rękojmi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych stanowi Załącznik nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ (zwane dalej również „Projektem umowy” lub „PPU”).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37321600 Taschen, Etuis, Koffer und Zubehör für Instrumente, 37314000 Blasinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia - tuba
Beschreibung: Dostawa jednej fabrycznie nowej, nieużywanej, niepowystawowej, profesjonalnej tuby 5/4 z futerałem gigbag. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie instrumentu muzycznego do budynku siedziby Zamawiającego przy ul. św. Tomasza 43 w Krakowie wraz z wniesieniem i przygotowaniem do użycia/ odbioru, w tym zmontowanie, kalibrację, strojenie, przekazanie kompletnej dokumentacji producenta i udzielenie gwarancji na okres nie krótszy niż 24 miesiące i zrównanego z nią okresu rękojmi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych stanowi Załącznik nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ (zwane dalej również „Projektem umowy” lub „PPU”).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37314000 Blasinstrumente, 37321600 Taschen, Etuis, Koffer und Zubehör für Instrumente
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 zamówienia - zestaw perkusyjny
Beschreibung: Dostawa jednego fabrycznie nowego, nieużywanego, niepowystawowego, profesjonalnego zestawu perkusyjnego do muzyki jazzowej wraz z osprzętem i stołkiem perkusyjnym. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie instrumentu muzycznego do budynku siedziby Zamawiającego przy ul. św. Tomasza 43 w Krakowie wraz z wniesieniem i przygotowaniem do użycia/ odbioru, w tym zmontowanie, kalibrację, strojenie, przekazanie kompletnej dokumentacji producenta i udzielenie gwarancji na okres nie krótszy niż 24 miesiące i zrównanego z nią okresu rękojmi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów i wymagań technicznych i funkcjonalnych stanowi Załącznik nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Warunki i sposób realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ (zwane dalej również „Projektem umowy” lub „PPU”).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente, 37316000 Schlaginstrumente, 37321600 Taschen, Etuis, Koffer und Zubehör für Instrumente