2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj nemocnice Turnov - přístavba Pavilonu TA, přístavba zákrokového sálu IBD
Beschreibung: Předmětem VZ jsou stavební práce, které hodlá zadavatel Krajská nemocnice Liberec,a.s. realizovat v areálu nemocnice Turnov na adrese 28. října 1000, 511 01 Turnov.Jedná se o přístavbu Pavilonu TA a přístavbu zákrokového sálu IBD. Stavba je v souladu s využitím areálu, jedná se o rozšíření stávajících prostor nemocnice. PřístavbaPavilonu TA obsahuje dvě samostatné části: - SO 01 Přístavba Pavilonu TA - SO 02Přístavba zákrokového sálu IBD. Navržený záměr co nejvíce využívá stávající prostory a přilehlé plochy Pavilonu TA a funkčně propojuje dvě křídla pavilonů TA a TB. Přístavba zákrokového sálu IBD rozšiřuje prostory stávajícího oddělení o plochu ustupujícího podlaží. Detaily v Projektové dokumentaci pro provádění stavby (příloze č. 2 ZD).
Interne Kennung: VZ2024003
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 42512000 Klimaanlagen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001