547571-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – TF-NEPTUN követése, támogatása és kapcs.szolg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TF-NEPTUN követése, támogatása és kapcs.szolg
Beschreibung: Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer technológiai és jogszabályi követése, támogatása, valamint a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása 24 hónapos határozott időtartamra, vagy a meghatározott keretösszeg kimerüléséig a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A szerződés teljesítésére rendelkezésre álló fedezet nettó 190.000.000,- HUF, Ajánlatkérő jelen pontban és műszaki leírásban meghatározott modulok 24 hónapos szupportjára vállal lehívási kötelezettséget vállal. Jelen beszerzés tárgya csak és kizárólag olyan feladatokat foglal magában, amelyekre az ajánlattételre felhívott gazdasági szereplő kizárólagos joga fennáll, illetve, amely feladatok ellátásához szükséges az ajánlattételre felhívott gazdasági szereplő kizárólagos jogának fennállása. Jelen eljárás eredményeképpen megkötendő szerződéssel Ajánlatkérő biztosítani kívánja a működéshez szükséges modulokat, biztosítani kívánja a jelenleg használt NEPTUN rendszerelemek support szolgáltatásait, lehetővé kívánja tenni a szolgáltatások bővítését a jelenleg már létező, vagy a későbbiekben a NEPTUN rendszerhez kifejlesztésre kerülő modulok későbbi időpontban történő bevezetésével és supportjával a jelen dokumentációban meghatározott keretösszeg mértékéig. Ajánlatkérő a 24 hónapra tervezett megkötendő szerződésben az alábbiakban meghatározottakra kíván szerződést kötni: 1. Neptun rendszer havi terméktámogatási díja, mely az alábbi modulokat tartalmazza: - Neptun rendszer adminisztrációs alapfunkcionalitások - Neptun Gazdálkodási Rendszer modul - Neptun rendszer Poszeidon modul - Neptun bankkártyás befizetés modul - E-számla vagy elektronikusan archivált számla modul - Elektronikus kérvénykezelő modul - Kollégiumi adminisztrációs modul - Neptun rendszer Poszeidon kötegelt scannelés modul - Neptun rendszer UniPoli kérdőívkezelés modul - Neptun rendszer UniPoli FeedBack elektronikus vizsgáztató modul - FIR adatkommunikációs programrendszer - Devizakezelés modul - Beszerzési modul (EOS) - Elektronikus dokumentum hitelesítés modul (EDOK) 2. Rendszerfelülvizsgálat díja: Egyszeri díj. 3. Opcionálisan igénybevehető modulok bevezetési és terméktámogatási díjai: - További opcionálisan rendelhető modulok bevezetési díja - További opcionálisan rendelhető modulok nettó terméktámogatási havi díja - Fejlesztői óradíj (programfejlesztés, mérnöki tanácsadás, adatbázisműveletek) (Ft/óra) - Terméktámogatási óradíj (telefonon, a szolgáltató székhelyén, vagy online végzett terméktámogatás) (Ft/óra) - Ajánlatkérő telephelyén történő, helyszíni tanácsadás, oktatás óradíja (Ft/óra) - Neptun elektronikus tananyag konvertálási szolgáltatás (Ft/tananyag/oldal) - Neptun elektronikus számla kiállítási szolgáltatás (Ft/számla) - Neptun felhős szolgáltatások rendszer használati díja (Ft/óra/felhasználó) - Neptun irathitelesítési szolgáltatás díja (Ft/hitelesített irat) - Neptun online oktatástámogatás szolgáltatás (Ft/hó/szervező) - További, a Neptun GR Rendszermodulban való munkavégzést lehetővé tévő 1 db nevesített felhasználói hozzáférés (nettó) díja - További, a Neptun GR Rendszermodulban való munkavégzést lehetővé tévő l db nevesített felhasználói hozzáférés havi support (nettó) díja Szupportdíjba foglalt elvárt szolgáltatások 1. Rendszerkövetés, jogszabálykövetés 2. Szoftverfrissítés 3. Online Helpdesk 4. Terméktámogató portál 5. Dokumentáció 6. Elearning támogatás 7. Neptun konferencia Időkontingens terhére igénybe vehető szolgáltatások: 1. Időkontingens 2. Ügyfélszolgálat 3. Üzemeltetéstámogatási szolgáltatások 4. Szakértői, tanácsadói tevékenység Megrendelhető kiegészítő szolgáltatások: 1. Időkontingens mértékét meghaladó többlet szolgáltatások 2. Szakértői, tanácsadói tevékenység 3. Helyszíni tanácsadás, oktatás 4. Eseti, nem modulbevezetéshez kapcsolódó oktatás 5. Új Neptun rendszermodul bevezetése 6. Egyedi Ajánlatkérői igények, fejlesztések megvalósítása 7. Opcionális modul bevezetési szolgáltatások 8. Ajánlatkérő által opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatás 9. Ajánlatkérő által opcionálisan igénybe vehető Neptun tranzakciós szolgáltatások Ajánlatkérő a rendszer működtetése során felmerülő feladatok megoldására szükség szerint az alábbi tranzakciós szolgáltatásokat is igénybe kívánja venni: • Neptun Elektronikus számla kiállítási szolgáltatás • Neptun irathitelesítési szolgáltatás • Neptun felhős szolgáltatások • Neptun online oktatás-támogatási szolgáltatás
Vorherige Bekanntmachung: 487300-2026
Interne Kennung: EKR001083802026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer technológiai és jogszabályi követése, támogatása, valamint a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása 24 hónapos határozott időtartamra, vagy a meghatározott keretösszeg kimerüléséig a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint. A szerződés teljesítésére rendelkezésre álló keretösszeg nettó 190.000.000,- HUF, Ajánlatkérő jelen pontban és műszaki leírásban meghatározott modulok 24 hónapos szupportjára vállal lehívási kötelezettséget vállal. Jelen beszerzés tárgya csak és kizárólag olyan feladatokat foglal magában, amelyekre az ajánlattételre felhívott gazdasági szereplő kizárólagos joga fennáll, illetve, amely feladatok ellátásához szükséges az ajánlattételre felhívott gazdasági szereplő kizárólagos jogának fennállása. Jelen eljárás eredményeképpen megkötendő szerződéssel Ajánlatkérő biztosítani kívánja a működéshez szükséges modulokat, biztosítani kívánja a jelenleg használt NEPTUN rendszerelemek support szolgáltatásait, lehetővé kívánja tenni a szolgáltatások bővítését a jelenleg már létező, vagy a későbbiekben a NEPTUN rendszerhez kifejlesztésre kerülő modulok későbbi időpontban történő bevezetésével és supportjával a jelen dokumentációban meghatározott keretösszeg mértékéig. Ajánlatkérő a 24 hónapra tervezett megkötendő szerződésben az alábbiakban meghatározottakra kíván szerződést kötni: 1. Neptun rendszer havi terméktámogatási díja, mely az alábbi modulokat tartalmazza: - Neptun rendszer adminisztrációs alapfunkcionalitások - Neptun Gazdálkodási Rendszer modul - Neptun rendszer Poszeidon modul - Neptun bankkártyás befizetés modul - E-számla vagy elektronikusan archivált számla modul - Elektronikus kérvénykezelő modul - Kollégiumi adminisztrációs modul - Neptun rendszer Poszeidon kötegelt scannelés modul - Neptun rendszer UniPoli kérdőívkezelés modul - Neptun rendszer UniPoli FeedBack elektronikus vizsgáztató modul - FIR adatkommunikációs programrendszer - Devizakezelés modul - Beszerzési modul (EOS) - Elektronikus dokumentum hitelesítés modul (EDOK) 2. Rendszerfelülvizsgálat díja: Egyszeri díj. 3. Opcionálisan igénybevehető modulok bevezetési és terméktámogatási díjai: - További opcionálisan rendelhető modulok bevezetési díja - További opcionálisan rendelhető modulok nettó terméktámogatási havi díja - Fejlesztői óradíj (programfejlesztés, mérnöki tanácsadás, adatbázisműveletek) (Ft/óra) - Terméktámogatási óradíj (telefonon, a szolgáltató székhelyén, vagy online végzett terméktámogatás) (Ft/óra) - Ajánlatkérő telephelyén történő, helyszíni tanácsadás, oktatás óradíja (Ft/óra) - Neptun elektronikus tananyag konvertálási szolgáltatás (Ft/tananyag/oldal) - Neptun elektronikus számla kiállítási szolgáltatás (Ft/számla) - Neptun felhős szolgáltatások rendszer használati díja (Ft/óra/felhasználó) - Neptun irathitelesítési szolgáltatás díja (Ft/hitelesített irat) - Neptun online oktatástámogatás szolgáltatás (Ft/hó/szervező) - További, a Neptun GR Rendszermodulban való munkavégzést lehetővé tévő 1 db nevesített felhasználói hozzáférés (nettó) díja - További, a Neptun GR Rendszermodulban való munkavégzést lehetővé tévő l db nevesített felhasználói hozzáférés havi support (nettó) díja Szupportdíjba foglalt elvárt szolgáltatások 1. Rendszerkövetés, jogszabálykövetés 2. Szoftverfrissítés 3. Online Helpdesk 4. Terméktámogató portál 5. Dokumentáció 6. Elearning támogatás 7. Neptun konferencia Időkontingens terhére igénybe vehető szolgáltatások: 1. Időkontingens 2. Ügyfélszolgálat 3. Üzemeltetéstámogatási szolgáltatások 4. Szakértői, tanácsadói tevékenység Megrendelhető kiegészítő szolgáltatások: 1. Időkontingens mértékét meghaladó többlet szolgáltatások 2. Szakértői, tanácsadói tevékenység 3. Helyszíni tanácsadás, oktatás 4. Eseti, nem modulbevezetéshez kapcsolódó oktatás 5. Új Neptun rendszermodul bevezetése 6. Egyedi Ajánlatkérői igények, fejlesztések megvalósítása 7. Opcionális modul bevezetési szolgáltatások 8. Ajánlatkérő által opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatás 9. Ajánlatkérő által opcionálisan igénybe vehető Neptun tranzakciós szolgáltatások Ajánlatkérő a rendszer működtetése során felmerülő feladatok megoldására szükség szerint az alábbi tranzakciós szolgáltatásokat is igénybe kívánja venni: • Neptun Elektronikus számla kiállítási szolgáltatás • Neptun irathitelesítési szolgáltatás • Neptun felhős szolgáltatások • Neptun online oktatás-támogatási szolgáltatás
Interne Kennung: EKR001083802026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő jelen beszerzés eredményeképpen meg kívánja teremteni a lehetőségét később egyéb Neptun rendszerhez kapcsolódó modulok bevezetésére is. Értelemszerűen jelen beszerzés eredményeképpen bevezetésre kerülő, valamint a későbbiekben opcionálisan bevezetni tervezett modulok bevezetési szolgáltatásait Ajánlatkérő különbözőképpen tudja meghatározni és ennek megfelelően Ajánlattevőnek is eltérően kell ajánlatát megadnia az alábbiak szerint: Ajánlatkérő a megkötni tervezett szerződésben meg kívánja teremteni annak a lehetőségét, hogy a Neptun rendszer jelenleg nem használt, de létező, vagy későbbiekben kifejlesztésre kerülő komponenseit a keretszerződés alapján, szerződéses formában rögzített keretek között lehívhassa, megrendelve a bevezetéshez szükséges szolgáltatásokat, bevezetni kívánt modulra vonatkozó terméktámogatást. Ajánlatkérő a rendszer működtetése során felmerülő feladatok megoldására szükség szerint az alábbi kiegészítő szolgáltatásokat is igénybe kíván venni, melyek tartalmazhatnak program fejlesztést, mérnöki tanácsadást, adatbázis kezelést, valamint elektronikus vagy helyszíni tanácsadást, oktatási szolgáltatást, illetve egyedi rendszerhez kapcsolódó szolgáltatásokat (pl. adatbázis karbantartás). Ezen szolgáltatásra Nyertes ajánlattevőnek rendelkezésre kell állnia és az előírásokban megfogalmazottak szerint erre a tevékenységre ajánlatot kell tennie. Az opció vonatkozásában további részletes előírásokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.