See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare echipamente digitale in cadrul Ambulatoriului Integrat, in cadrul proiectului „Dotarea ambulatoriului Spitalulului Municipal Sighetu Marmatiei”, finantat prin fonduri europene nerambursabile, în cadrul Programului Sanatate.
Beschreibung: Achizitia publica de furnizare de produse - echipamente digitale pentru cabinetele medicale din cadrul Ambulatoriului Integrat, in cadrul proiectului „Dotarea ambulatoriului Spitalulului Municipal Sighetu Marmatiei”, finantat prin fonduri europene nerambursabile, în cadrul Programului Sanatate. Caietul de sarcini nr. 6403/05.05.2026 are ca obiect achizitionarea de 33 de echipamente digitale, impartite in 2 loturi conform caietului de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18. Termenul limita exprimat in numar de zile in care AC va raspunde in mod clar si complet la toate solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 3627587_2025_PAAPD1617219
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sisteme de calcul tip All-in-One (AIO)
Beschreibung: Conf. caiet de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Echipamente multifuncționale monocrome A4
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker