See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywną dostawę paliwa silnikowego LPG (autogazu) i butli 11 kg z gazem propan-butan dla Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Spółka z o. o. w Puławach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup i sukcesywną dostawę paliwa silnikowego LPG (autogazu) i butli 11 kg z gazem propan-butan dla Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Spółka z o. o. w Puławach. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia, Zamawiający wykluczy Wykonawcę, jeśli będą zachodzić przesłanki określone w: a) art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, b) art. 109 ust. 1 pkt 1) i 4) ustawy Pzp, c) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 r. poz. 507), d) art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Szczegółowy opis przesłanek wykluczenia jest zawarty w pkt VXII SWZ. 3. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia należy złożyć następujące dokumenty: a) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy dotyczącej braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; c) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w zakresie danej części albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ; d) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; e) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy oraz 109 ust. 1 pkt 4 ustawy oraz oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 9 do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 632406-2024
Interne Kennung: TT/2024/09
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywną dostawę paliwa silnikowego LPG (autogazu) dla Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Spółka z o. o. w Puławach
Beschreibung: Zakup i sukcesywną dostawę paliwa silnikowego LPG (autogazu) dla Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Spółka z o. o. w Puławach
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i sukcesywną dostawę butli 11 kg z gazem propan-butan dla Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Spółka z o. o. w Puławach
Beschreibung: Zakup i sukcesywną dostawę butli 11 kg z gazem propan-butan dla Miejskiego Zakładu Komunikacji – Puławy Spółka z o. o. w Puławach
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan