2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTV - Hijs- en Transportdiensten (DIG-17535)
Beschreibung: HHR beheert een omvangrijk areaal aan waterstaatkundige objecten, waaronder gemalen, stuwen en zuiveringsinstallaties, verspreid over het beheergebied. Voor het monteren, plaatsen, verwijderen en verplaatsen van onderdelen en installaties zijn regelmatig hijs- en transportdiensten noodzakelijk. Deze werkzaamheden vinden plaats op diverse locaties binnen het beheergebied van HHR en hebben veelal een ad hoc karakter. De prioriteitsniveaus van de werkzaamheden (Prio 1, Prio 2 en Prio 3) staan beschreven in Bijlage 7 Procesomschrijving. De scope ziet op de inzet (huur) van hijs- en transportmaterieel inclusief bediening, hulpmiddelen, wegafzetting en het verkrijgen van vergunningen, toestemmingen en ontheffingen bij het monteren, plaatsen, verwijderen en verplaatsen van onderdelen en installaties van HHR. Transport betreft onder meer specialistisch transport van HHR-machines of onderdelen naar revisiewerkplaatsen. De werkzaamheden variëren in omvang en complexiteit en omvatten zowel eenvoudige hijshandelingen als specialistische en nauwkeurige inzet van materieel en personeel. Het doel van de opdracht is hoogwaardig onderhoud voor het inzetten van hijs- en transportdiensten zodat de primaire bedrijfsvoering van HHR kan worden blijven voortgezet. HHR moet gedurende de looptijd betrouwbaar kunnen beschikken over passende hijs- en transportcapaciteit.
Interne Kennung: DIG-17535
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45510000 Vermietung von Kranen mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst zal worden aangegaan voor een periode van twee (2) jaar.